Wähle deine Sprache aus

 DEUTSCH

NEDERLANDS

 - Team

Team

GEEN GEHEIM:

WIJ HOUDEN VAN HET MIDDEN-EN KLEINBEDRIJF

65 experts geven Bünte een heel eigen gezicht – bij de klantenservice, de buitendienst, logistiek, inkoop en administratie. Wij staan u altijd met raad en daad ter zijde. Hier vindt u uw contactpersonen: 
 

Buitendienst

Erwin Langenhof
Regiomanager Nederland
Mobil: +31(0)6-39757500
eMail: e.langenhof@buente.com
Markus Sturzenbecher
REGIOMANAGER OOST-DUITSLAND
Mobil: +49 (0)151 527 20799
eMail: m.sturzenbecher@buente.com
Hartmut Linke
Buitendienst NOORD-DUITSLAND
Mobil: +49 (0)160 4770793
eMail: h.linke@buente.com
Johannes Triphaus
Buitendienst NOORD-WEST OSNABRÜCKERLAND / EMSLAND
Mobil: +49 (0)171 6502809
eMail: j.triphaus@buente.com
Michael Gdanietz
REGIOMANAGER ZUID-DUITSLAND
Mobil: +49 (0)170 229 2401
eMail: m.gdanietz@buente.com
Ralph Rotter
Buitendienst MIDDEN-DUITSLAND
Mobil: +49 (0)170 922 8085
eMail: r.rotter@buente.com
Heinrich Grimstein
Buitendienst NOORD-OOST OSNABRÜCKERLAND / WESER
Durchwahl: +49 (0)5409 4034-10
eMail: h.grimstein@buente.com
Marcel Fellhölter
Buitendienst ZUIDELIJK OSNABRÜCKERLAND / OWL
Durchwahl: 05409 4034-10
eMail: m.fellhoelter@buente.com
Mirco Strothmann
Buitendienst Berlijn
+49 (0)5409 4034-20
eMail: m.strothmann@buente.com
Skype: mirco_strothmann

Binnendienst

Ramona Große-Albers
+49 (0)5409 4034-13
eMail: r.grosse-albers@buente.com
Skype: ramona.metker
Franz-Josef Lahrmann
+49 (0)5409 4034-15
eMail: f.lahrmann@buente.com
Skype: f.lahrmann
Oliver Hartmann
+49 (0)5409 4034-12
eMail: o.hartmann@buente.com
Skype: oliver.hartmann8
Tom Ziemann
+49 (0)5409 4034-11
eMail: t.ziemann@buente.com
Skype: tomziemann
Sonja Mey
+49 (0)5409 4034-10
eMail: s.mey@buente.com
Skype: sonja.mey
Holger Renzenbrink
+49 (0)5409 4034-17
eMail: h.renzenbrink@buente.com
Skype: holger_renzenbrink
Monja Frankenberg
+49 (0)5409 4034-10
eMail: m.frankenberg@buente.com
Skype: mfrankenberg
Veronika Greskamp
+49 (0)5409 4034-10
eMail: v.greskamp@buente.com
Skype: vgreskamp
Matthias Groneick
+49 (0)5409 4034-23
eMail: m.groneick@buente.com
Skype: matzegroneick
Maik Linke
+49 (0)5409 4034-10
eMail: m.linke@buente.com
Skype: maiklinke
Nikolay Dimitrov
+49 (0)5409 4034-4293
eMail: n.dimitrov@buente.com
Skype: nikolaydimitrov

Controlling en inkoop

Johannes Heidebrecht
TEAMLEIDER INKOOP
+49 (0)5409 403-420
eMail: j.heidebrecht@buente.com
Andreas Schulze-Nichtering
CONTROLLING, ADMINISTRATIE
+49 (0)5409 403-421
eMail: a.schulze@buente.com
Martina Oedingen
Inkoop
+49 (0)5409 403-418
eMail: m.oedingen@buente.com
Roy Tacchi
ADMINISTRATIE, LOGISTIEK, IT
+49 (0)5409 403-424
eMail:r.tacchi@buente.com
Jana Hassheider
ADMINISTRATIE, BOEKHOUDING
+49 (0)5409 403-428
eMail: j.hassheider@buente.com
Janin Artz
ADMINISTRATIE, BOEKHOUDING
+49 (0)5409 403-428
eMail: j.artz@buente.com

Logistiek

Ralf Schauwecker
TEAMLEIDER SUPPLY-CHAIN
+49 (0)5409 4034-35
eMail: r.schauwecker@buente.com
Sergej Matern
TEAMLEIDER STUKGOED
+49 (0)5409 4034-35
eMail: lager@buente.com
Peter Müller
TEAMLEIDER PAKKET-VERZENDING
+49 (0)5409 4034-35
eMail: lager@buente.com
Alexander Busch
TEAMLEIDER INTRALOGISTIEK
+49 (0)5409 4034-35
eMail: lager@buente.com
Sebastian Schäfer
Express/ Parcel
+49 (0)5409 4034-35
eMail: lager@buente.com

Management

Sven Herwig
+49(0)5409 4034-10
eMail: s.herwig@buente.com
Helmut Bünte
+49 (0)5409 4034-10
eMail: h.buente@buente.com
No tracking data exists for this entry
Please choose a parcel to trace
Please choose an order or a shipment!
Parcelno