Wähle deine Sprache aus

 - Team

Team

GEEN GEHEIM:

WIJ HOUDEN VAN HET MIDDEN-EN KLEINBEDRIJF

65 experts geven Bünte een heel eigen gezicht – bij de klantenservice, de buitendienst, logistiek, inkoop en administratie. Wij staan u altijd met raad en daad ter zijde. Hier vindt u uw contactpersonen: 
 

Buitendienst

Erwin Langenhof
Regiomanager Nederland
Mobil: +31(0)6-39757500
eMail: e.langenhof@buente.com

Binnendienst

Thijs Haarman
Verkoop NL
+31 (0)10 808-1033
t.haarman@buente.com
Skype: 8bf59d8bb3302485
Tom Ziemann
+49 (0)5409 4034-11
eMail: t.ziemann@buente.com
Skype: tomziemann
Sonja Mey
+49 (0)5409 4034-10
eMail: s.mey@buente.com
Skype: sonja.mey
Holger Renzenbrink
+49 (0)5409 4034-17
eMail: h.renzenbrink@buente.com
Skype: holger_renzenbrink

Controlling en inkoop

Johannes Heidebrecht
TEAMLEIDER INKOOP
+49 (0)5409 403-420
eMail: j.heidebrecht@buente.com
Jana Hassheider
ADMINISTRATIE, BOEKHOUDING
+49 (0)5409 403-428
eMail: j.hassheider@buente.com

Logistiek

Management

Sven Herwig
+49(0)5409 4034-10
eMail: s.herwig@buente.com
Helmut Bünte
+49 (0)5409 4034-10
eMail: h.buente@buente.com
No tracking data exists for this entry
Please choose a parcel to trace
Please choose an order or a shipment!
Parcelno