Wähle deine Sprache aus

 - Team

het Team

GEEN GEHEIM:

dé trailer-professional is onze drijfveer

Diverse collega's geven Bünte een heel eigen gezicht – onze afdeling sales met een binnen- en buitendienst, maar ook onze eigen logistiek, inkoop en administratie.Wij staan u altijd met raad en daad ter zijde.
Hieronder vind je je contactpersonen: 
 

Buitendienst

Erwin Langenhof
Regiomanager Benelux
Mobil: +31(0)6-39757500
eMail: e.langenhof@buente.com
Stijn Engbersen
Verkoop buitendienst
+31 (0)546 - 24 60 60
eMail: s.engbersen@buente.com

Binnendienst

Tom Ziemann
+49 (0)5409 4034-11
eMail: t.ziemann@buente.com
Skype: tomziemann
Roy Slaat
Verkoop NL
+31 (0)546 - 24 60 60
eMail: r.slaat@buente.com
Sonja Mey
+49 (0)5409 4034-10
eMail: s.mey@buente.com
Skype: sonja.mey
Holger Renzenbrink
+49 (0)5409 4034-17
eMail: h.renzenbrink@buente.com
Skype: holger_renzenbrink

Controlling en inkoop

Johannes Heidebrecht
TEAMLEIDER INKOOP
+49 (0)5409 403-420
eMail: j.heidebrecht@buente.com
Jana Hassheider
ADMINISTRATIE, BOEKHOUDING
+49 (0)5409 403-428
eMail: j.hassheider@buente.com

Logistiek

Management

Sven Herwig
+49(0)5409 4034-10
eMail: s.herwig@buente.com
Helmut Bünte
+49 (0)5409 4034-10
eMail: h.buente@buente.com
No tracking data exists for this entry
Please choose a parcel to trace
Please choose an order or a shipment!
Parcelno